Tisztelt munkatársak, projektrésztvevők, országos szakértők, külsős szakemberek!
A közös munka gördülékenyebb és sikeresebb együttműködése érdekében, létrehoztunk egy Online belső infokommunikációs és támogatói portált (továbbiakban: belső portál).
REGISZTRÁCIÓ
A belső portál felhasználói hozzáférése regisztrációhoz kötött. Kérjük, ha az alap regisztrációs folyamaton kívül szeretnének egyéb munkatársakat regisztrálni, küldjenek egy e-mailt a központi elérhetőségünkre. A „subject”-be írják: „felhasználói regisztráció”. Küldjék el a munkatárs(ak) nevét és e-mail címét. Munkatársunk felveszi e-mailen a kapcsolatot a leendő felhasználó(k)val, a további instrukciók végett.
CÉLOK, FELADATOK
A belső portálcélja, egy olyan támogatói online felület létrehozása, ami többféle funkciót tölt be. A támogatott projektek munkájának segítése illetve, a projektek minél sikeresebb, gyümölcsözőbb kivitelezése.
1.Az „Integrált térségi gyermekprogramok” (EFOP-1.4.2.) megjelenítése a belső portálon Egyik fő kitűzött feladatunk az „Integrált térségi gyermekprogramok” (EFOP-1.4.2.), a 31 járási projekt alap információkkal való megjelenése a belső portálon.
Járási projektek: itt megtalálhatóak a járási projektekkel kapcsolatos alap adatok, dokumentumok stb.
Problémalisták és megoldási javaslatok: az „Integrált térségi gyermekprogramok” tervezett pályázati tevékenységeinek kivonatolása, ennek alapján problémalista valamint megoldási javaslat meghatározása.
GYIK: itt összegyűjtöttük az Integrált térségi gyermekprogramokkal (EFOP-1.4.2.) kapcsolatos Gyakran Ismételt Kérdések-et.
Munkatársaink segítenek: bármilyen kérdéssel, problémával, üggyel kapcsolatosan bátran forduljanak Munkatársainkhoz.
2.A kiemelt projekt (EFOP-1.4.1-15-2016-00001) által támogatott standard pályázatok megvalósulásának online szakmai támogatása Másik fő feladatunk a kiemelt projekt (EFOP-1.4.1-15-2016-00001) által támogatott standard pályázatok (EFOP-1.4.2. EFOP-1.4.3, EFOP-1.5.1) megvalósulásának online szakmai támogatása. I.Aktuális információk, hírek: elsősorban belsős, másodsorban publikus aktuális információk, hírek jelennek meg, amik a projektekhez kapcsolódnak, projektek munkáját elősegítik. II. Támogatói funkciók: kiemelt figyelmet szentelünk a projektek támogatói funkcióinak a minél sikeresebb együttműködés jegyében.
Projekttámogatási felület: fogalomtár, jogtár, szakmai cikkek, szakirodalom, ide kapcsolódó szépirodalom, szakmai műhelytár, kreatív megoldások, pályázatfigyelés, stb. nyújtásán keresztül annak érdekében, hogy a kiemelt program által támogatott standard pályázatok tevékenységeit ajánlásokkal segítse a szemléletváltást.
Kapcsolódó pályázatok információs felülete: a 2007-2013-as európai uniós programozási időszakban a 31 járásban megvalósított illetve a 2014-20-as uniós programozási időszakban megjelenő, esélyegyenlőséget előmozdító pályázatok információs felülete, ami egyrészt alkalmas arra, hogy a múltban megvalósuló pályázati eredményeket beépíthessék a járások a jelen programjaikba; másrészt segíti a járásban megvalósuló programokat a nekik megfelelő pályázati lehetőségek kiválasztásában. A felületen található pályázatok, és a megvalósítást érintő problémák különböző szempontok szerint szűrhetőek, például tematikusan vagy regionálisan, illetve alkalmas arra, hogy segítse a járásokat máshol megvalósult programok megismerésére vagy akár a jelen kiírások kapcsán együttműködések kialakítására.
Szakemberkereső: a szakemberek könnyebb elérése érdekében, létrehozunk egy külsős szakemberekből álló adatbázist. Ebben az adatbázisban összegyűjtünk minden olyan szakembert, aki szaktudásával hozzá tud járulni a projekt sikerességéhez. További célunk, hogy egy adott járás külsős szakemberei más járásokban is elérhetőek legyenek. További részletek a Szakemberkeresőről.
Képzések: az „Integrált gyermekprogramok szakmai támogatása” (EFOP-1.4.1-15-2016) által támogatott projektek (EFOP-1.4.2-16, EFOP-1.4.3-16) szakemberei számára szervezett, a helyi projektek hatékonyságát növelő akkreditált továbbképzések. E képzések vehetők figyelembe a járási projektek kötelezően teljesítendő képzéseinél.
Online könyvtár: összegyűjtöttünktöbb száz hasznos támogatási anyagot. A szakmai anyagok kategorizálva, kereshetően, online elérhetőséggel találhatóak meg.
3.Online hatáskövetés és elégedettségmérés A funkció célja, hogy az online felületen közvetlenül kitölthető űrlapok, e-mailen kiküldött online kérdőívek, valamint az admin felületről generálható látogatói szokások, statisztikák segítségével a kiemelt projekt által nyújtott támogatás hatásának nyomon követése megvalósuljon. Emellett ugyanezen eszközök segítségével kell, hogy megvalósuljon a felhasználók felülettel kapcsolatos elégedettségének, illetve a használat gyakoriságának mérése azzal a céllal, hogy folyamatos visszacsatolást kapjunk a felhasználói élményről. Az így kapott adatok alapján cél az online felület folyamatosan fejlesztése, a felhasználói élmény javítása.. A használat gyakoriságával kapcsolatos információk segíthetik, hogy megfelelő stratégiát dolgozhassunk ki annak érdekében, hogy tovább nőjön a felhasználók száma, illetve a használat gyakorisága.
Megköszönjük, ha munkánkat elősegíti azzal, hogy a belső portállal kapcsolatosan bármilyen észrevétele, javaslata, pozitív kritikája van, akkor azt megosztja velünk.